מנמר באאוטסורסינג

מכירים את המציאות בה אתם רוצים לבצע פרויקט כלשהו ב-מערכות מידע בעסק או בארגון? אתם אמנם אנשי ביזנס נהדרים, אלופים בתחומכם, אולם מערכות מידע זה לא בדיוק כוס התה שלכם, ואתם מוצפים בהמון מידע ומונחים שאין לכם ממש ידע או הבנה בהם. אז מה עושים?

הרי הספקים, טובים ככל שיהיו, תמיד ימכרו לכם מה שיש להם להציע, ולא בהכרח את מה שאתם צריכים. הם לעולם לא ישלחו אתכם למתחרים, או יוותרו על מכירה. הרי גם אתם אנשי מכירות כאלה… אז שוב, מה עושים?

אתם פונים אלי, וזו בדיוק הנקודה בה אני נכנס למשוואה.

אני המומחה הבא למלא את תפקיד מנהל מערכות המידע שלא קיים בעסק שלכם (בואו נהיה אמיתיים: אין שום סיבה להחזיק מנהל מערכות מידע בעסק קטן או בינוני). מתוקף תפקידי אני מייצג אתכם ואת העסק שלכם אל מול העולם החיצון. אני אעמוד על הדרישות העסקיות שלכם, ואתאים פתרונות אפשריים. אני אדאג לאסוף את הצעות המחיר הרלוונטיות, אנתח אותן, ואציג לכם אותן באופן בו תוכלו לקבל החלטה מושכלת ועניינית.

אני לא מייצג ספק כזה, או אחר. אני מייצג אך ורק את העסק שלכם ואת צרכיו. תפקידי ללמוד את העסק, התהליכים העסקיים שלכם, והדרישות שלכם ממערכת המחשוב, ואז לאתר לכם הפתרון המיטבי עבור העסק שלכם. זה יכול להתבטא בשיפורים למערכת קיימת, במעבר ל, או הכנסה של, מערכת חדשה, או בפיתוח פתרון המשלב מערכת אחת או יותר.

פה בהחלט לא נגמר הרומן שלנו. פה הוא רק מתחיל…

יש לפרויקט שלנו כמה שלבים, חלקם בהחלט יכולים להתבצע במקביל:

  • ניתוח התהליכים העסקיים והתאמת התהליכים ושיטות העבודה למערכת המידע הנבחרת.
  • בדיקת הנתונים וטיובם טרם העברתם למערכת החדשה.
  • הסבת נתונים טובה וראויה, בה נתונים קיימים מועברים למערכת החדשה כדי לוודא המשכיות עסקית ועבודה רציפה.
  • הדרכת הצוות בעבודה במערכת החדשה.
  • שלב העבודה במקביל, בו עובדים על שתי המערכות לשם בדיקה והשוואה שהכל תקין.
  • שלב קבלת ההחלטה על מעבר מלא למערכת החדשה.
  • לבסוף, ליווי הצוות ובדיקה שהעבודה מתבצעת נכון וכראוי.
  • ולסיום: סיכום הפרויקט והפקת לקחים ביחד אתכם.

אני יודע שזה נשמע הרבה ומאוד מורכב, אולם לשם כך נדרש איש מקצוע מעולה, שיעשה את העבודה, ויפנה אתכם לעשות העבודה שלכם. אני אלווה אתכם לאורך כל התהליך ואוודא שאתם מקבלים בדיוק את מה שהספק התחייב עליו בתהליך המכירה, ושהעובדים שלכם מכירים את המערכות החדשות ואת השינויים בתהליכי העבודה, ושהעסק שלכם מתפקד היטב עם השינויים.

להלן תגובת לקוח, שעבר תהליך דומה:

לסיכום:

אם אתם רוצים לבצע פרויקט מוצלח, בו תקבלו מענה לצרכים האמיתיים שלכם, ולא רק מה שהספק רוצה למכור לכם, צרו עכשיו קשר – ללא התחייבות

קבלו החלטה שתזניק את העסק שלכם

קבע איתי פגישה